Ženy v pokušení Ženy v pokušení

Premiéra 18. 3. 2010
Česká Republika, 2010, 112 min

Žánr:
komedie
Režie:
Jiří Vejdělek | celý štáb
Hrají:
Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková, Veronika Kubařová, Jiří Macháček, Roman Zach, Martin Zbrožek, Vojtěch Dyk | všichni herci
Hodnocení:
IMDb 6.8/10

Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky.

Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.

Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ... celý popis

Recenze uživatelů

0.0/5 Buďte první, napište svoji recenzi

Přidej vlastní recenzi

Související články k filmu Ženy v pokušení

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Angličané připravují remake Žen v pokušení

  Angličané připravují remake Žen v pokušení

  14. 1. 2014 12:00 Veleúspěšný snímek režiséra Jiřího Vejdělky se dočká anglického remaku. Hádejte, kdo bude jeho producentem?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Po Ženách v pokušení příjdou Muži v naději

  Po Ženách v pokušení příjdou Muži v naději

  16. 12. 2010 08:30 Režisér, scenárista a producent Jiří Vejdělek přilákal svým snímkem Ženy v pokušení do kin 1,2 milionu diváků. Již 8. ledna.začíná natáčet novou komedii Muži v naději, ve které si opět zahraje Jiří Macháček, dále pak Bolek Polívka, Simona Stašová, držitelka Thálie Petra Hřebíčková a Eva Kerekésová. Film by mohl mít premiéru v září 2011.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Snímek Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení viděl již miliontý divák

  Snímek Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení viděl již miliontý divák

  8. 7. 2010 19:00 Česká filmová komedie Ženy v pokušení scenáristy a režiséra Jiřího Vejdělka se stala po třech letech dalším domácím titulem, jemuž se podařilo dosáhnout na magickou metu jednoho milionu diváků v českých kinech. Tvůrci dnes odpoledne přivítali jubilejního diváka v Malém sále hotelu Thermal.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.