Plakát k filmu: Železná srdce

Železná srdce Fury

dokina.cz
7,3

Premiéra 13. 11. 2014
USA, 2014, 134 min, od 15 let

Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
David Ayer | celý štáb
Hrají:
Brad Pitt, Logan Lerman, Shia LaBeouf, Jon Bernthal, Scott Eastwood, Jason Isaacs, Jim Parrack | všichni herci

Duben 1945. Zatímco se spojenecká armáda pokouší o finální ofenzívu na evropské frontě, ujímá se válečný veterán, armádní seržant Wardaddy (Brad Pitt), velení tanku Sherman a vydává se s jeho pětičlennou posádkou na vražednou misi v týlu nepřítele. Tváří v tvář přesile početní i palebné a v doprovodu naprostého zelenáče, který se v jejich četě souhrou okolností ocitl, je Wardaddy se svými muži nucen získat navzdory veškeré pravděpodobnosti štěstí na svou stranu a dovést do úspěšného konce své hrdinské pokusy zaútočit na samotné srdce nacistického Německa.

Duben 1945. Zatímco se spojenecká armáda pokouší o finální ofenzívu na evropské frontě, ujímá se válečný veterán, armádní seržant Wardaddy (Brad Pitt), velení tanku Sherman a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 44 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Kde dávají v televizi?

27. duben 21.15 hod.

Recenze filmu Železná srdce

 • Recenze Železná srdce na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

 • Recenze Železná srdce na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Čtyři z tanku a Pitt... Konec Druhé světová války, americká ofenziva v Německu. Američané mají problém: Jejich tanky jsou příliš zaostalé proti německým tankům. Ale přesto srdnatě znovu a znovu vyrážejí do akce, včetně zjizveného seržanta Colliera (Brad Pitt) a jeho posádky tanku "Fúrie", ve které je mimo jiné i Shia LaBeouf a Michael Peña. A dostanou přiveleného nezkušeného bažanta (Logan Lerman).

 • Recenze Železná srdce na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Ani válečná romance, ani válečná komedie, ani válečný thriller. Snímek Železná srdce s Bradem Pittem, který právě vstupuje do našich kin, si nepomáhá berličkami. Stačí mu válka sama.

 • Recenze Železná srdce na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Železná srdce jsou určitě filmem o válce, který nás při sledování nenechá vydechnout a ani o tom nebudeme až do závěrečných titulků vědět. Celkovému vyznění může trochu ublížit přemrštěné finále a přestřelky s puncem Hvězdných válek. Celkové hodnocení ovšem záleží na našem vkusu a schopnosti číst mezi řádky.

 • Recenze Železná srdce na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Píše se rok 1945 a blíží se konec druhé světové války. Americké tanky dobývají německá města a čelí odporu nacistů. Nejúspěšnější z nich je tank Fúrie (v originále Fury) pod vedením seržanta Wardaddyho (Brad Pitt). Ten vyfasuje do týmu mladého nováčka Normana, jenž nikdy v životě nedržel v ruce zbraň a nyní by měl jako jeden z tankistů operovat s kulometem. Wardaddy kdysi dal své posádce slovo, že pod jeho velením válku přežijí, takže se teď nenechá ohrozit nezkušeným zelenáčem…

Trailer k filmu

Související články k filmu Železná srdce

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Železná srdce - recenze nového filmu s Bradem Pittem v hlavní roli

  Železná srdce - recenze nového filmu s Bradem Pittem v hlavní roli

  12. 11. 2014 21:00 Čtyři z tanku a Pitt... Konec Druhé světová války, americká ofenziva v Německu. Američané mají problém: Jejich tanky jsou příliš zaostalé proti německým tankům. Ale přesto srdnatě znovu a znovu vyrážejí do akce, včetně zjizveného seržanta Colliera (Brad Pitt) a jeho posádky tanku "Fúrie", ve které je mimo jiné i Shia LaBeouf a Michael Peña. A dostanou přiveleného nezkušeného bažanta (Logan Lerman).

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.