Plakát k filmu: Zažít Woodstock

Zažít Woodstock Taking Woodstock

dokina.cz
6,5

Premiéra 27. 8. 2009
USA, 2009, 110 min

Žánr:
komedie, hudební
Režie:
Ang Lee | celý štáb
Hrají:
Demetri Martin, Kevin Chamberlin, Emile Hirsch, Liev Schreiber, Paul Dano, Jeffrey Dean Morgan, Eugene Levy, Katherine Waterston, Imelda Staunton, Mamie Gummer, Jonathan Groff, Louisa Krause, Dan Fogler, Kelli Garner, Henry Goodman | všichni herci

Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, ve kterém se hosté objevují, jenom když opravdu nemají na výběr. Najednou se kolem začnou psát dějiny a největší nejenom hudební událost té doby přivádí do městečka Woodstock tisíce lidí.

Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 112 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Zažít Woodstock

  • Recenze Zažít Woodstock na iDnes

    Recenze iDnes 70

    Rodák z Tchaj-wanu režisér Ang Lee zkoumá Ameriku od Ledové bouře po Zkrocenou horu výstižněji a vtipněji než mnozí filmaři, kteří v Hollywoodu přišli na svět. Platí to i pro novinku Zažít Woodstock: co taky může být "američtějšího" než legendární festival, od nějž uplynulo čtyřicet let?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.