Plakát k filmu: Zavraždění Johna Lennona

Zavraždění Johna Lennona Chapter 27

dokina.cz
4,8

2007, 84 min

Žánr:
drama, kriminální
Režie:
| celý štáb

New York, Prosinec 1980. Mark Chapman přijíždí do New Yorku, aby zabil Johna Lennona. Touží se stát slavným a jeho depresivní a neklidná duše je rozpolcena mezi respektem k J. Lennonovi a touhu po jeho smrti. Příběh ukazuje Chapmanův duševní kolabs, ke kterému přišel díky jeho posedlosti knihou J.D.Salingrea - Kdo chytá v žitě. Touha však zvítězí a zastřelí Johna Lennona na schodech domu, kde Lennon bydlel.

New York, Prosinec 1980. Mark Chapman přijíždí do New Yorku, aby zabil Johna Lennona. Touží se stát slavným a jeho depresivní a neklidná duše je rozpolcena mezi respektem k J. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 799 hlasů
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.