Plakát k filmu: Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí Crank 2: High Voltage

dokina.cz
6,2

Premiéra 23. 7. 2009
USA, 2009, 96 min

Žánr:
akční, drama, fantasy, kriminální

Ještě intenzivnější, ještě akčnější… Zastav a nepřežiješ 2 – Vysoké napětí je adrenalinový šok, který vás nenechá vydechnout.

Ve snímku Zastav a nepřežiješ byl nájemnému vrahovi Chevu Cheliosovi do těla vpraven jed, který ho zabije, pokud neudrží své srdce v nepřetržitém stresu.

V tomto vysoko-oktanovém pokračování čínská mafie ukradne Cheliosovo téměř nezničitelné srdce a vymění ho za bateriově poháněnou náhradu, která vyžaduje pravidelné dávky elektřiny, aby se udržela v chodu. Odhodlání získat své skutečné srdce zpět a touha po pomstě jsou jeho hnacím motorem. Chev Chelios se vydává na zběsilou honičku ulicemi L.A. a sejme každého, kdo se mu postaví do cesty.

Ještě intenzivnější, ještě akčnější… Zastav a nepřežiješ 2 – Vysoké napětí je adrenalinový šok, který vás nenechá vydechnout. Ve snímku Zastav a nepřežiješ byl nájemnému vrahovi ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 701 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.