Plakát k filmu: Zahulíme, uvidíme

Zahulíme, uvidíme Harold & Kumar Go To White Castle

dokina.cz
7,2

2004, 88 min

Žánr:
komedie, dobrodružný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
John Cho, Kal Penn, Fred Willard, Dov Tiefenbach, Christopher Meloni, Gary Anthony Williams, Ethan Embry, Luis Guzmán, Neil Harris, Jamie Kennedy, David Krumholtz, Eddie Kaye Thomas, Ryan Reynolds, Anthony Anderson, Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg, Paula Garcés | všichni herci

Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá.

Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí.

Režisér Danny Leiner navazuje na fenomenální úspěch své teenagerské veselohry Hele, vole, kde mám káru? (Dude, Where´s My Car?, 2000). Hlavních rolí ve stoprocentně nekorektní huličské komedii se ujali John Cho (Prci, prci, prcičky/Americam Pie) a Kal Penn (Sexy párty/Van Wilder).

Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 568 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.