Plakát k filmu: Začít znovu

Začít znovu L'avenir

dokina.cz
7,0

Premiéra 1. 12. 2016
Francie, Německo, 2016, 100 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
Mia Hansen-Løve | celý štáb
Hrají:
Isabelle Huppert, André Marcon, Edith Scob | všichni herci

Drama o stárnoucí ženě, které se v jednom okamžiku zhroutí celý život a musí přijít na způsob, jak začít znovu.

Nathalie je učitelkou filozofie na pařížské střední škole. Práci miluje a obzvláště ráda sdílí se svými žáky požitek z přemýšlení. Svůj čas dělí mezi svého manžela, dvě děti, bývalé studenty a velmi majetnickou matku. Jednoho dne ji dlouholetý životní partner oznámí, že ji opouští kvůli jiné ženě. Nathalii nezbývá, než se vypořádat s dosud nepoznanou samotou… i nově nabytou svobodou.

Drama o stárnoucí ženě, které se v jednom okamžiku zhroutí celý život a musí přijít na způsob, jak začít znovu. Nathalie je učitelkou filozofie na pařížské střední škole. ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Začít znovu

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Pokračování oblíbené pohádky a úchylný Santa

    Filmové premiéry: Pokračování oblíbené pohádky a úchylný Santa

    30. 11. 2016 10:00 Petronel s Uriášem na cestě k poznání, čtyřčlenný gang v santovských oblecích, nejrychlejší muž planety, nevyrovnaná a emocemi zmítaná mladá žena, příběh trosečníka na tropickém ostrově, láska dvou nejznámějších tanečníků tanga, a boj s dosud nepoznanou samotou. 48. týden tohoto roku přináší českým divákům 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.