Plakát k filmu: Vy nám taky, šéfe!

Vy nám taky, šéfe! Vy nám taky, šéfe!

dokina.cz
3,9

Česká Republika, 2008, 95 min

Žánr:
komedie
Režie:
Martin Kotík | celý štáb
Hrají:
Sandra Nováková, Iva Janžurová, Jiří Langmajer, Mahulena Bočanová, Marek Vašut, Anna Polívková | všichni herci

Česká komedie Vy nám taky, šéfe! se odehrává v prostředí prestižní reklamní agentury Mráz Media, vedené schopným managerem Ivanem Mrázem, který právě nabírá nové zaměstnance do svého týmu (Václav Vydra).

Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost. Účetní v důchodu Karlička (Iva Janžurová), pubertální textař Miki (Ladislav Hampl), mimoidní grafik Kamil (Pavel Šimčík), mladá manažerka Tereza (Sandra Nováková), i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo (Jan Zadražil) neměli ještě donedávna ani tušení, že by na nějakém podobném „atraktivním" místě mohli vůbec kdy pracovat. A také nemají tušení jak to v takové reklamce vlastně chodí.

Partě „loserů" se zdánlivě nabízí životní šance. Když zjistí, že všechno je úplně jinak, boj o vysněnou práci pro ně teprve začíná...

Komedie Vy nám taky, šéfe! je především o tom, že i „slabší" mohou zvítězit, pokud opravdu chtějí a snaží se o něco, na čem jim opravdu záleží. A také o tom, že některé věci musíte udělat, i když víte, že jsou nebezpečné a nemají téměř naději na úspěch. A mimoto si u toho můžete užít ještě spoustu legrace.

Česká komedie Vy nám taky, šéfe! se odehrává v prostředí prestižní reklamní agentury Mráz Media, vedené schopným managerem Ivanem Mrázem, který právě nabírá nové zaměstnance do svého týmu (Václav Vydra). Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost. Účetní v důchodu Karlička (Iva Janžurová), pubertální textař Miki (Ladislav Hampl), mimoidní grafik Kamil (Pavel Šimčík), mladá manažerka Tereza (Sandra Nováková), i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo (Jan Zadražil) neměli ještě donedávna ani tušení, že by na nějakém podobném „atraktivním“ místě mohli vůbec kdy pracovat. A také nemají tušení jak to v takové reklamce vlastně chodí. Partě „loserů“ se zdánlivě nabízí životní šance. Když zjistí, že všechno je úplně jinak, boj o vysněnou práci pro ně teprve začíná… Komedie Vy nám taky, šéfe! je především o tom, že i „slabší“ mohou zvítězit, pokud opravdu chtějí a snaží se o něco, na čem jim opravdu záleží. A také o tom, že některé věci musíte udělat, i když víte, že jsou nebezpečné a nemají téměř naději na úspěch. A mimoto si u toho můžete užít ještě spoustu legrace.

Česká komedie Vy nám taky, šéfe! se odehrává v prostředí prestižní reklamní agentury Mráz Media, vedené schopným managerem Ivanem Mrázem, který právě nabírá nové zaměstnance do ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 487 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Vy nám taky, šéfe!

 • Recenze Vy nám taky, šéfe! na fffilm

  Recenze fffilm 20

  Kandidát do Europarlamentu (Václav Vydra) požádá svého synovce, aby šéfoval jeho reklamní agentuře a aby ji záměrně přivedl na mizinu (není vysvětleno proč přesně, ale jde mu prý o život). Zaměstnanci agentury (většinou záměrně vybraní idioti) a jejich debilní reklamy ovšem nečekaně mají úspěch a pak se ukáže, že je to ještě úplně jinak. Zajímavost k tomuto traileru: V samotném filmu není žádný výbuch auta (1. sekunda) ani žádná soulož nebo nahota té hezké slečny, která souloží v 15. sekundě. Ten pán, který s ní v traileru souloží, s ní ve filmu nesouloží. Ve filmu s ní souloží dva jiní pánové, ale ani jednoho při tom nevidíme. Chtěl jsem se pokud možno v recenzi vyvarovat srovnáním s předchozími filmy Martina Kotíka, ale nejde to. Na VNTŠ je špatné všechno to, co bylo špatné na filmech Pánská jízda a Všechno nejlepší! , ale je to ještě horší a film ještě více připomíná hodně špatný pilotní díl hodně špatného českého sitcomu. Tentokrát se nekvalita projevuje ještě mnohem více na technických aspektech filmu - často je v záběrech opravdu nechutné digitální zrnění (nenatáčelo se na film). Zarazí také neuvěřitelná všudypřítomnost log a sponzorů v každém metru filmu (mohli byste namítnout, že v reklamní agentuře něco takového působí přirozeně, ale věřte mi - nepůsobí). Scénář je velmi špatný, ale myslím, že existují i dobré komedie, které mají ještě dementnější a nesmyslnější scénář. To všechno je ale vedlejší. Úplně nejstrašnější je Kotíkova režie, která naprosto spolehlivě pohřbí jakoukoliv snahu herců předvést aspoň občas něco vtipného. I když třeba Vydra, Bohdalová Janžurová nebo někdo z mladší gardy občas řeknou něco způsobem, který by byl vtipný, Kotík okamžitě prostřihne na něčí vtipně vyjevenou reakci , která jakýkoliv humor pohřbí. Abyste si mohli udělat představu, jak vtipný film VNTŠ je, dovolil jsem si pro vás připravit následující graf (není v měřítku): Nulu tomuto filmu nedávám proto, že se snažím držet zásady, že nula procent znamená film, u kterého je jeho blbost (proti vůli tvůrců) nějakým způsobem až zábavná. Vy nám taky, šéfe není zábavný v jakémkoliv smyslu slova a v jakékoliv galaxii. Je to katatonický film. Je to antizábava.

 • Recenze Vy nám taky, šéfe! na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Slibně obsazená nová česká komedie Vy nám taky, šéfe! se podobá spíše buranskému sitkomu, jehož herci trpí víc než diváci.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.