Plakát k filmu: Všemocný

Všemocný Limitless

dokina.cz
7,0

Premiéra 24. 3. 2011
USA, 2011, 105 min

Žánr:
thriller
Režie:
Neil Burger | celý štáb
Hrají:
Andrew Howard, Robert De Niro, Bradley Cooper | všichni herci

Eddie Morra (Bradley Cooper) je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy (Abbie Cornish) ho jen utvrdí v přesvědčení, že jeho život je v troskách a budoucnost nemůže přinést nic než další zklamání.

To se ale změní ve chvíli, kdy Eddieho navštíví jeho starý přítel z dětství, Vernon (Johnny Whitworth). Nabídne mu pilulky NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí. Eddie se nechává zlákat neodolatelnými účinky NZT a naprosto droze propadne. Najednou je schopen využívat informace s ohromnou efektivitou. Vše, co kdy viděl, slyšel a přečetl, zvládá zpracovat a zužitkovat. Neustálá stimulace drogou ho katapultuje mezi elitu finančního sektoru. Jeho nadlidský výkon a úspěch přitáhne pozornost finančního magnáta Carla Van Loona (Robert De Niro), který v drogou posíleném Eddiem vidí příležitost, jak vydělat miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedlejší účinky a Eddie se ocitá v ohrožení života. Musí se skrývat, nájemní vrazi jsou však stále blíž. Podaří se mu uniknout, nebo doplatí na zrádnou představu, že ho droga učiní všemocným?

Eddie Morra (Bradley Cooper) je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy (Abbie Cornish) ho jen utvrdí v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 542 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Všemocný

 • Recenze Všemocný na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Eddie Morra je zoufalec, ale jednou měl přeci jenom kliku. Do ruky se mu totiž dostala experimentální pilulka, která mu dovolila využívat kapacitu mozku na sto procent. Z Eddieho je najednou nejchytřejší člověk na světě. Následky však mohou být fatální. Všemocný je inteligentní a skvěle natočený thriller s vynikajícím Bradley Cooperem, který by sice občas potřeboval trochu víc šlápnout na plyn co se napětí týče, rozhodně je to však zatím jeden z nejvydařenějších filmů letošního roku. Ta osmá hvězdička tomu utekla jen o chlup.

Související články k filmu Všemocný

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Chcete si koupit hollywoodské studio? Teď máte šanci

  Chcete si koupit hollywoodské studio? Teď máte šanci

  10. 9. 2015 17:00 Vlastnit filmové studio vůbec není žádný med a do problémů se mohou dostat i docela velcí obři. Teď si však jednu takovou společnost, která je v platební neschopnosti můžete koupit. Dříve velmi známé studio Relativity Studios, které stálo za takovými filmy jako Všemocný, či (Ne)dokonalá partička, ohlásil bankrot a jde do dražby.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Thriller Všemocný upozorňuje na nebezpečí stimulantů inteligence

  Thriller Všemocný upozorňuje na nebezpečí stimulantů inteligence

  24. 3. 2011 08:25 Americký thriller Všemocný režiséra Neila Burgera ukáže, co všechno se může stát, když s pomocí pilulky využijete potenciál vašeho mozku na sto procent. Hlavní hrdina v podání Bradleyho Coopera se s pomocí nelegálního léku promění z neschopného flákače v nekorunovaného krále finančních trhů. Netuší však, že za svoje superschopnosti bude muset zaplatit vysokou cenu. Svižně natočený akční snímek plný vizuálních efektů dorazí do českých kin 24. března.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.