Plakát k filmu: Všemocný

Všemocný Limitless

dokina.cz
7,0

Premiéra 24. 3. 2011
USA, 2011, 105 min

Žánr:
thriller
Režie:
Neil Burger | celý štáb
Hrají:
Andrew Howard, Robert De Niro, Bradley Cooper | všichni herci

Eddie Morra (Bradley Cooper) je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy (Abbie Cornish) ho jen utvrdí v přesvědčení, že jeho život je v troskách a budoucnost nemůže přinést nic než další zklamání.

To se ale změní ve chvíli, kdy Eddieho navštíví jeho starý přítel z dětství, Vernon (Johnny Whitworth). Nabídne mu pilulky NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí. Eddie se nechává zlákat neodolatelnými účinky NZT a naprosto droze propadne. Najednou je schopen využívat informace s ohromnou efektivitou. Vše, co kdy viděl, slyšel a přečetl, zvládá zpracovat a zužitkovat. Neustálá stimulace drogou ho katapultuje mezi elitu finančního sektoru. Jeho nadlidský výkon a úspěch přitáhne pozornost finančního magnáta Carla Van Loona (Robert De Niro), který v drogou posíleném Eddiem vidí příležitost, jak vydělat miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedlejší účinky a Eddie se ocitá v ohrožení života. Musí se skrývat, nájemní vrazi jsou však stále blíž. Podaří se mu uniknout, nebo doplatí na zrádnou představu, že ho droga učiní všemocným?

Eddie Morra (Bradley Cooper) je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy (Abbie Cornish) ho jen utvrdí v ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 542 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Všemocný

  • Recenze Všemocný na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Eddie Morra je zoufalec, ale jednou měl přeci jenom kliku. Do ruky se mu totiž dostala experimentální pilulka, která mu dovolila využívat kapacitu mozku na sto procent. Z Eddieho je najednou nejchytřejší člověk na světě. Následky však mohou být fatální. Všemocný je inteligentní a skvěle natočený thriller s vynikajícím Bradley Cooperem, který by sice občas potřeboval trochu víc šlápnout na plyn co se napětí týče, rozhodně je to však zatím jeden z nejvydařenějších filmů letošního roku. Ta osmá hvězdička tomu utekla jen o chlup.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.