Plakát k filmu: Vražda Ing. Čerta

Vražda ing. Čerta Vražda ing. Čerta

dokina.cz
7,1

Československo, 1970, 72 min

Žánr:
komedie
Režie:
Ester Krumbachová | celý štáb
Hrají:
Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Helena Růžičková | všichni herci

Morbidní, docela upovídaná a navíc pekelnická tragikomedie, kterou jako svůj jediný film natočila výtvarnice Ester Krumbachová, má přitažlivý slogan - Lepší sněžný muž než žádný muž. Vizuálně kultivované vyprávění se převážně odehrává v jediném interiéry, kdy věčně hladového nápadníka si hýčká jedna ctihodná dáma, svěřující se se svými zkušenostmi. A to zprvu netuší, že do domácnosti si pozvala samotného čerta, jenž se takto i jmenuje.

Morbidní, docela upovídaná a navíc pekelnická tragikomedie, kterou jako svůj jediný film natočila výtvarnice Ester Krumbachová, má přitažlivý slogan - Lepší sněžný muž než žádný ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 189 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 39.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.