Plakát k filmu: Vrásky z lásky

Vrásky z lásky Vrásky z lásky

dokina.cz
6,3

Premiéra 12. 4. 2012
Česká Republika, 2012, 101 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Jiří Strach | celý štáb
Hrají:
Viktor Preiss, Josef Somr, Taťjana Medvecká, Simona Stašová, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Jiřina Jirásková, Jaroslava Obermaierová, Ivan Trojan, Lenka Vlasáková, Marek Taclík, Tatiana Vilhelmová, Radek Holub | všichni herci

Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která nemíní nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud. Díky Janě se Ota vydává na napínavou road-movie, na jakou by si možná ani v mladším věku netroufl. A je to právě tohle důležité setkání, které oba utvrdí v poznání, že nejhorší, co může člověk udělat - je všechno vzdát!

Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 75 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Vrásky z lásky

 • Recenze Vrásky z lásky na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Vrásky z lásky na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Tento snímek není příliš komplikovaný, někdy je i lehce předvídatelný. Hereckou příležitost tu však dostala celá řada osobností minulosti, s nimiž se již tak často nesetkáváme, již jen proto stojí za to jej vidět. Vrásky z lásky pohladí na duši. Pohlazení je to laskavé, příjemné, ale někdy i smutné s nádechem nostalgie.

 • Recenze Vrásky z lásky na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Pouze dvě věci ve filmu Vrásky z lásky vnucují divákovi trochu podbízivé sladkobolno, čímž výsledek zbytečně zlevňují: sám název a návodová hudba. Ale jinak se naštěstí zrodila čistá a poctivá záležitost, zdánlivě zcela jiná než Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.