Plakát k filmu: Voice from the Stone

Voice from the Stone Voice from the Stone

dokina.cz
5,2

USA, 2017, 94 min

Žánr:
thriller, drama, mystery

Do starého domu na italském venkově přijíždí zdravotní sestra na pomoc chlapci, kterého pronásledují zlé síly.

Do starého domu na italském venkově přijíždí zdravotní sestra na pomoc chlapci, kterého pronásledují zlé síly. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Voice from the Stone

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Hlídkující Dwayne Johnson, super animáci a další trailery uplynulého týdne

    Hlídkující Dwayne Johnson, super animáci a další trailery uplynulého týdne

    23. 3. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl první trailery animovaných komedií Captain Underpants a Pračlověk, a nový trailer k animáku Mimi šéf, který má premiéru již za měsíc. Zajímavě vypadá thriller Black Butterfly s Antonio Banderasem v hlavní roli. Dále můžete mrknout na již několikátý trailer k Pobřežní hlídce a k Transformers. Fanoušky mysteriózního žánru jistě potěší hned dva snímky, My Cousin Rachel a Voice from the Stone, vyprávějící o zdravotní sestře, jenž přijíždí na pomoc chlapci, kterého pronásledují zlé síly. Určitě nesmíme opomenout drama The Last Face o milostné aféře uprostřed hrůzami války zmítané Libérie a historické životopisné drama Popírání Holocaustu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.