Plakát k filmu: Vendeta

Vendeta Vendeta

dokina.cz
6,0

Premiéra 24. 11. 2011
Česká Republika, 2011, 86 min

Žánr:
thriller, drama
Režie:
Miroslav Ondruš | celý štáb
Hrají:
Ondřej Vetchý, Oldřich Kaiser, Igor Chmela, Marek Taclík | všichni herci

Děj Vendety se odehrává v krátkém časovém úseku a na relativně malém prostoru. Hlavní události se odehrají během pouhých tří hodin. Příběh se točí kolem pomsty, která proti sobě postaví dva muže. Jejich rolí se ujali Ondřej Vetchý a Oldřich Kaiser. Do jejich střetu jsou vtaženi i dva policisté, které hrají Igor Chmela a Marek Taclík. V dalších rolích se představí čtyři mladí herci Lucie Šteflová, Ondřej Havel. Ve filmu jim patří důležitá úloha a Lucie je představitelkou sice jediné, ale o to důležitější ženské role – od ní se příběh filmu začíná odvíjet. Víc ale zatím neprozradím. Nechci diváky připravit o překvapení.

Děj Vendety se odehrává v krátkém časovém úseku a na relativně malém prostoru. Hlavní události se odehrají během pouhých tří hodin. Příběh se točí kolem pomsty, která proti sobě ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 388 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Vendeta

  • Recenze Vendeta na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Vendeta se (na rozdíl od Pout) do análů českého filmu asi nezapíše. Status vydařené thrillerové podívané, které chybí jen trochu fantazie a plnokrevné brutality, by se jí ale odpírat neměl. Na to jde o příliš poctivou práci jak režijní, tak hereckou, jíž svazuje ruce až moc obyčejný scénář. I tak ale můžeme být šťastní minimálně z toho, že další český režisér kráčí tím správným směrem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.