Plakát k filmu: Věčný svit neposkvrněné mysli

Věčný svit neposkvrněné mysli Eternal Sunshine of the Spotless Mind

dokina.cz
8,7

USA, 2004, 108 min

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Michel Gondry, Michel Gondry | celý štáb
Hrají:
Jim Carrey, Kate Winslet, Kirsten Dunst, Tom Wilkinson, Mark Ruffalo, Elijah Wood, Debbon Ayer, Thomas Jay Ryan, Jane Adams, Paulie Litt, Josh Flitter, David Cross | všichni herci

Joel (Jim Carrey) je šokován, když jednoho dne náhodou zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine (Kate Winslet) nechala vymazat z mysli své zběsilé vzpomínky na jejich společný vztah. V depresi kontaktuje vynálezce tohoto procesu, Dr. Howarda Mierzwiaka (Tom Wilkinson), a požádá ho o totéž - aby mu on z jeho vzpomínek vymazal Clementine.

Jak ale Joelovy vzpomínky postupně mizí, začne znovu objevovat svou lásku ke Clementine. Joel využívá každou část svého mozku, aby proces vymazávání vzpomínek zastavil. Jak ho Dr. Mierzwiak a jeho asistenti (Kirsten Dunst, Mark Ruffalo, Elijah Wood) honí labyrintem jeho vzpomínek, je jasné, že Joel prostě Clementine jen tak z hlavy vymazat nemůže...Joel (Jim Carrey) je šokován, když jednoho dne náhodou zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine (Kate Winslet) nechala vymazat z mysli své zběsilé vzpomínky na jejich společný ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 797 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 9.99 EUR Přehrát online

Související články k filmu Věčný svit neposkvrněné mysli

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Všechny (ne)úspěšné comebacky Jima Carreyho

  Všechny (ne)úspěšné comebacky Jima Carreyho

  10. 12. 2014 21:30 Jim Carrey se vrátil do kin v pokračování Blbého a blbějšího. Hvězda devadesátých let se poslední roky snaží o velký návrat, ale ten se stále nedaří. Prakticky jakákoliv role z více než poslední dekády byla srovnávána s jeho předešlými fenomenálními úspěchy filmů Maska (1994), Blbý a blbější (rovněž 1994), Ace Ventura: Zvířecí detektiv (rovněž 1994!) nebo Lhář, lhář (1997). Proč se tedy Jimovi stále nedaří návrat do reflektorů? A odešel z nich vůbec někdy? 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pěna dní

  Pěna dní

  3. 7. 2013 16:00 Ve městě, kde auta mají volant v kufru, lidé bruslí pozpátku a klavír míchá koktejly, žije idealistický a vynalézavý Colin (Romain Duris) pouze v kruhu svých přátel Nicolase (Omar Sy) a Chicka (Gad Elmaleh).

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Mizející vlny

  Mizející vlny

  10. 3. 2013 14:00 Dostat se do mozku někoho druhého. Vidět, co cítí, najít odpovědi na otázky, odhalit tajemství.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.