Plakát k filmu: Věc

Věc Thing, The

dokina.cz
7,9

USA, 1982, 109 min

Žánr:
thriller, sci-fi, mystery, horor
Režie:
John Carpenter | celý štáb
Hrají:
Kurt Russell, Wilford Brimley, T.K. Carter | všichni herci

Příběh je zasazen do zimy roku 1986 na výzkumné stanici v Antarktidě. Tým vědců tam objeví mimozemšťana, který byl ve sněhu pohřben více než 100 tisíc let. Poté, co se bytost dostane z ledového hrobu, za ním zůstává jen spoušť, neboť dokáže měnit podobu a proniknout do lidského těla.

Příběh je zasazen do zimy roku 1986 na výzkumné stanici v Antarktidě. Tým vědců tam objeví mimozemšťana, který byl ve sněhu pohřben více než 100 tisíc let. Poté, co se bytost ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 356 hlasů
 • -

Související články k filmu Věc

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Zima je v plném proudu! Připomeňme si filmy plné mrazu, bouří a sněhových kalamit.

  Zima je v plném proudu! Připomeňme si filmy plné mrazu, bouří a sněhových kalamit.

  27. 1. 2017 10:15 Česko sužují kruté mrazy! Milovníci zimních sportů jásají, ti ostatní raději ani nevylézají. Ať patřiíte ke kterékoli skupině, posaďte se v klidu ke krbu, uvařte svařáček a užijte si letošní zimu u filmů plných sněhových bouří, třeskutých mrazů a všudypřítomných kalamit.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hrůza a děs, vybíráme největší hororové klasiky

  Hrůza a děs, vybíráme největší hororové klasiky

  11. 3. 2016 09:45 Horor, filmový žánr, který má v divákovi vyvolávat strach a děs je starý jako samotná kinematografie. První krátké snímky z prvky hororu se objevily již na přelomu 19. a 20. století. Každým rokem vzniká nezpočet více či méně úspěšných hororových snímků. Pojďme se podívat na ty, které se staly legendami svého žánru.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.