Plakát k filmu: Vaterland - Lovecký deník

Vaterland - lovecký deník Vaterland - lovecký deník

dokina.cz
6,4

2004

Žánr:
thriller
Režie:
David Jařab | celý štáb
Hrají:
František Řehák, Karel Roden, Petr Forman, Roman Zach | všichni herci

Fantastický thriller s prvky černé komedie o několika kulturních střetech a jednom lovu. Návrat na staré rodinné državy po půl století může být zábavný, dobrodružný, ale i nebezpečný. Původní svět má už jen svá torza a nový ještě neukázal jasné kontury. Hra ve starém stylu se tedy může stát spouštěcím mechanismem pasti, ve které nakonec uvíznou tak trochu všichni: lovci, domorodci i tajemná kořist. Ani koloniální atmosféra však nezakryje, že jsme v srdci Evropy a že je ošidné dělit svět na první, druhý, třetí, čtvrtý .

Fantastický thriller s prvky černé komedie o několika kulturních střetech a jednom lovu. Návrat na staré rodinné državy po půl století může být zábavný, dobrodružný, ale i ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 568 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Vaterland - Lovecký deník

  • Obrázek k souvisejícímu článku: John Hurt

    John Hurt

    29. 8. 2008 10:56 Klasik anglického herectví poprvé zazářil v historickém dramatu Člověk pro každé počasí (1966)

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.