Plakát k filmu: Vánoční Kameňák

Vánoční Kameňák Vánoční Kameňák

dokina.cz
1,6

Premiéra 3. 12. 2015
Česká Republika, 2015, 86 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Jan Antonín Duchoslav, Ladislav Hruška, Hana Čížková | všichni herci

Starosta města Kameňákov Pepan (Václav Vydra nejml.) se se svým spolupracovníkem - tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav), rozhodne postavit na hoře Říp skokanský můstek. Z toho důvodu jedou za prezidentem republiky, který je často opilý a o úřad se vůbec nezajímá. Nejdříve dorazí za mluvčím prezidenta (Ladislav Hruška), se kterým se poté domluví a jdou svůj nápad navrhnout prezidentovi, který, jak jinak, nebude zrovna ve střízlivém stavu...

Starosta města Kameňákov Pepan (Václav Vydra nejml.) se se svým spolupracovníkem - tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav), rozhodne postavit na hoře Říp skokanský můstek. Z toho ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 39 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 75.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Vánoční Kameňák

 • Recenze Vánoční Kameňák na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

  Páté pokračování nejhorší české filmové série, které plynule navazuje na otřesnou tradici svých předchůdců. I tentokrát musíme doufat, že další přírůstky do téhle galerie špatných vtipů už nepřibydou. Snad už to konečně vyjde.

 • Recenze Vánoční Kameňák na iDnes

  Recenze iDnes 20

  F. A. Brabec, výsostný a nadšený filmař, je průkopnický Jára Cimrman kinematografie. Přenesl na plátno Krále Ubu, Kytici i Máj, za jediný den natočil Krysaře, formát 3D vyzkoušel v muzikálu V peřině. Teď opět jako první zkusil dokázat, že Kameňák se dá vylepšit. Nedá.

 • Recenze Vánoční Kameňák na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 20

  Vánoční Kaměňák předvádí to, na co jsme od něho zvyklí. Dává přednost kvantitě před kvalitou, míchá jablka s hruškami a vyžaduje od kvalitních herců i těch méně talentových stejně pitoreskní výkony. Jeden posun k lepšímu tu ovšem je, narozdíl od čtvrtého dílu, má poslední Kameňák alespoň náznak uceleného děje.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.