Plakát k filmu: Válka o planetu opic Premiéra

Válka o planetu opic War for the Planet of the Apes

Premiéra 13. 7. 2017 (za 2 měsíce)
USA, 2017

Žánr:
akční, drama, sci-fi

Až do srdce temnoty se vydá třetí díl opičí série započaté Zrozením planety opic z roku 2011. Stejně jako v předešlých obou dílech i tentokrát se vymění lidské postavy, s nimiž bude interagovat opice Caesar hraná znovu Andy Serkisem (Glum). Zápletka bude popisovat přímou válku, jíž proti inteligentním opicím vede Plukovník s tváří Woody Harrelsona. Oba předešlé filmy se dočkaly vysokých hodnocení i popularity, vyhlížíme proto stejný výsledek!

Až do srdce temnoty se vydá třetí díl opičí série započaté Zrozením planety opic z roku 2011. Stejně jako v předešlých obou dílech i tentokrát se vymění lidské postavy, s nimiž ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.