Plakát k filmu: V peřině

V peřině V peřině

dokina.cz
4,1

Premiéra 16. 6. 2011
Česká Republika, 2011, 103 min

Žánr:
komedie, muzikál
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Karel Roden, Nina Divíšková, Milan Šteindler, Marek Vašut, Jana Krausová, Lucie Bílá, Eliška Balzerová | všichni herci

Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F.A.Brabce ve formátu 3D.

Na malebném náměstí stojí proti sobě dva domy. V jednom se nachází čistírna peří, v druhém má kabinet paní Hilda – vykladačka snů. Mezi nimi vládne nepřátelství na život a na smrt. Dědeček z čistírny nedávno objevil skrytý svět snů v peřinách a umí z nich zlé sny odfiltrovat. Vykladačka snů je díky tomu bez práce. Všem v okolí se zdají samé pěkné sny a s těmi se pro radu nechodí. A kdyby se něco ošklivého do spaní přece prodralo, stačí si dát peřinu vyčistit. Zlé sny skončí zamčené ve sklepení pod čistírnou. Ale jednoho dne děda záhadně zmizí.

Celou rodinu z čistírny pak čeká dobrodružství, o kterém se nikomu ani nezdálo. Boj s paní Hildou a boj o sny a se samotnými sny vyvrcholí v magickém polštářovém světě přímo v peřinách.

Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F.A.Brabce ve formátu 3D. Na malebném náměstí stojí proti sobě dva domy. V ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 600 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu V peřině

  • Recenze V peřině na MovieZone

    Recenze MovieZone 30

    V jednom hezkém městě plném hezkých lidí žila rodina, která čistila peřiny od zlých snů. Díky zlé vykladačce karet se to ale všechno zamotalo a vznikla velká veselá hudební taškařice. V peřině je jednoduchý film pro nenáročného diváka, kterému stačí, že je na plátně Lucie Bílá, že občas zazní Kabáti a že je to barevné. Pokusy hledat v tomhle filmu něco víc mohou vést k bolesti hlavy, takže bacha.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.