Plakát k filmu: Útěk z MS-1

Útěk z MS-1 Lockout

dokina.cz
6,3

Premiéra 24. 5. 2012
Francie, 2012, 95 min

Žánr:
thriller, akční, sci-fi
Režie:
James Mather | celý štáb
Hrají:
Guy Pearce, Peter Stormare, Vincent Regan, Maggie Grace | všichni herci

Lidstvo našlo způsob, jak ochránit svět před zločinci. Ti nejhorší z nejhorších jsou drženi na místě, ze kterého není úniku. Mimo Zemi, uprostřed hlubokého vesmíru.

Prezidentova dcera Emilie Warnock navštíví v rámci humanitární mise vesmírnou věznici MS-1. Ale krvavá vzpoura vězňů z Emilie učiní to nejcennější rukojmí. Ven ji může dostat jen jediný člověk.

Bývalý špičkový vládní agent Snow je svéhlavý a nekompromisní. Jeho současná pozice na špionážním trhu je, mírně řečeno, špatná – čelí obvinění ze spiknutí proti USA. Od prezidenta dostává jedinečnou nabídku: nový život a svobodu výměnou za záchranu první dcery Spojených států. Jenže v sázce je mnohem více…

Příběh, který nepostrádá velkou dávku napětí a humoru, pochází z hlavy Luca Bessona, který tentokrát spojil své síly s producenty úspěšného thrilleru 96 hodin. Brilantní akční sci-fi Útěk z MS-1 svedla na stříbrném plátně dohromady Guye Pearce (Králova řeč, Smrt čeká všude, L.A. – Přísně tajné) a Maggie Grace (sága Twilight, 96 hodin).

Lidstvo našlo způsob, jak ochránit svět před zločinci. Ti nejhorší z nejhorších jsou drženi na místě, ze kterého není úniku. Mimo Zemi, uprostřed hlubokého ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 72 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Útěk z MS-1

  • Recenze Útěk z MS-1 na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Guy Pearce musí zachránit prezidentovu dceru z vesmírné věznice. Už z téhle věty je jasné, že Útěk z MS-1 je béčko až na půdu. Pokud ale máte zrovna tohle rádi, tak vás čeká fajn podívaná s hodně sympatickým hlavním hrdinou, řádnou porcí slušné akce, hláškami, násilím a vůbec vším, co nám dnes v kině tolik chybí. Osmdesátá léta jsou sice pryč, ale na hodinu a půl si je díky Útěku z MS-1 můžete připomenout.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.