Plakát k filmu: Underworld: Krvavé války

Underworld: Krvavé války Underworld: Blood Wars

dokina.cz
5,0

Premiéra 8. 12. 2016
USA, 2016, 92 min, od 12 let

Žánr:
akční, horor
Režie:
Anna Foerster | celý štáb
Hrají:
Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver | všichni herci

Další pokračování úspěšné filmové série Underworld, tentokrát s podtitulem Krvavé války, sleduje osudy upíří smrtonošky Selene (Kate Beckinsale), která se brání nemilosrdným útokům jak ze strany lykanů, tak i upířího rodu, který ji zradil. Za pomoci svých jediných spojenců Davida (Theo James) a jeho otce Thomase (Charles Dance) musí zastavit odvěkou válku mezi lykany a upíry i za cenu, že bude nucena za mír položit tu nejvyšší oběť.

Další pokračování úspěšné filmové série Underworld, tentokrát s podtitulem Krvavé války, sleduje osudy upíří smrtonošky Selene (Kate Beckinsale), která se brání nemilosrdným ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 137.79 CZK 469.16 CZK Přehrát online

Recenze filmu Underworld: Krvavé války

  • Recenze Underworld: Krvavé války na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Zase upíři, zase vlkodlaci, zase Kate Beckinsale. Popáté dostáváme akční béčko s přestřelkami, rvačkami a sexy hlavní hrdinkou, která ale musí vyklízet prostor pro svého staronového a otravného parťáka a nefungující pokusy o budování jakési komplikované mytologie. Po akční stránce jde navíc přinejlepším o průměr a na Underworldu je víc než evidentní, že už jednoduše nemá co nabídnout. Pokud vám ale stačí to samé co čtyřikrát před tím, dostanete to.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.