Plakát k filmu: Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2, The

dokina.cz
4,9

Premiéra 15. 11. 2012
USA, 2012, 100 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, drama, romantický, fantasy
Režie:
Bill Condon | celý štáb
Hrají:
Peter Facinelli, Billy Burke, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Robert Pattinson, Kellan Lutz, Jackson Rathbone | všichni herci

Závěrečná část světoznámé upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy. Novorozená upírka Bella a její manžel Edward mohou být konečně navždy spolu a šťastní, ale příchod jejich pozoruhodné dcery Renesmee uvede do pohybu nebezpečný řetězec událostí, které pro ně mohou skončit katastrofou. Rodina Cullenových se ale rozhodne bojovat a kontaktuje přátele z celého světa, aby spojili své síly a postavili se vládnoucímu rodu Volturiových. Velkolepá bitva, kde vítězství může vše změnit, právě začíná. Napínavé a romantické pokračování filmu Rozbřesk vám připomene proč se Twilight sága stala fenoménem a ukradla srdce dívkám a ženám po celém světě.

Závěrečná část světoznámé upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy. Novorozená upírka Bella a její ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 4894 hlasů

Recenze filmu Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

  • Recenze Twilight sága: Rozbřesk - 2. část na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Bella a Edward v „epickém“ zakončení. Ve skutečnosti však v kýčovitém a patetickém filmu, v němž se za dvě hodiny nestane prakticky nic, a který se celý odehrává v jednom lese. Ale mohlo to být ještě horší, pokud si vzpomeneme na předchozí díly.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.