Plakát k filmu: Trio z Belleville

Trio z Belleville Triplettes de Belleville, Les

dokina.cz
7,7

Premiéra 4. 12. 2003
Anglie, Francie, Kanada, Belgie, 2003, 80 min

Žánr:
dobrodružný, drama, hudební, animovaný
Režie:
Sylvain Chomet | celý štáb
Hrají:
Michel Robin | všichni herci

Věrný a věčně nenasytný pes Bruno provází vnuka madam Souzy od dětství až do dospělosti. Jeho druhým největším kamarádem je kolo. S řidítky pevně v rukou a větrem v zádech se cítí šťastnější.

Teď se z chlapce stává dokonce šampión v cyklistice. Jenže během Tour de France o něj projeví zájem mafie z Belleville a podnikavá babička se ho s přáteli bez váhání vydává zachránit! Poetická komedie, která Vás nadchne!

Věrný a věčně nenasytný pes Bruno provází vnuka madam Souzy od dětství až do dospělosti. Jeho druhým největším kamarádem je kolo. S řidítky pevně v rukou a větrem v zádech se cítí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 331 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Trio z Belleville

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Nejlepší animované filmy, které vás pobaví i jako dospělého diváka

    Nejlepší animované filmy, které vás pobaví i jako dospělého diváka

    16. 6. 2014 07:00 Tento týden do kin dorazí zbrusu nový animovaný příběh pro děti i jejich rodiče. Druhý díl drakobijeckého příběhu Jak vycvičit draka je téměř sázkou na jistotu. Rodiče si zcela jistě oblíbí několik dospěláckých hlášek, jejich ratolesti pak dobrodružný příběh hlavních hrdinů a nějaké to pitvoření k tomu. Dostat do kina dospělé a děti současně umí  studia jako Dreamworks, Pixar, nebo 20th Century Fox na výbornou. Zkusili jsme vybrat nejznámější a podle nás i nejlepší animované filmy, které stojí za to vidět i několik let od premiéry. Schválně, zda s námi budete souhlasit.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.