Plakát k filmu: Tři oříšky pro Popelku

Tři oříšky pro Popelku Tři oříšky pro Popelku

dokina.cz
7,9

Československo, 1973, 75 min

Žánr:
rodinný, romantický
Režie:
Václav Vorlíček | celý štáb
Hrají:
Libuše Šafránková, Pavel Trávníček, Rolf Hoppe, Vladimír Menšík | všichni herci

Film na motivy pohádky Boženy Němcové. Koprodukční česko-německý film o holce s tvářemi umouněnými od popela, ale kominík to není... Postavu Popelky ztvárnila Libuše Šafránková a společně s Pavlem Trávníčkem v roli mladého prince vytvořili opravdu pohádkovou podívanou.

Tři oříšky skrývají tajemství a Popelce umožní být jednou obratným lukostřelcem v zelené kamizole, prohánějícím se na koni, jindy neznámou princeznou, před jejíž krásou se i princi tají dech. Vestičku ke štěstí si Popelka najde s pomocí svých kouzelných oříšků a princ přes všechny nesnáze najde svou milou díky tak malému střevíčku, který na nožku padne jen Popelce...

Film na motivy pohádky Boženy Němcové. Koprodukční česko-německý film o holce s tvářemi umouněnými od popela, ale kominík to není... Postavu Popelky ztvárnila Libuše Šafránková a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3130 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 39.00 CZK Přehrát online
Přehrát online
Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Tři oříšky pro Popelku

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vánoce přinesou nové pohádky, ale i oblíbenou klasiku

  Vánoce přinesou nové pohádky, ale i oblíbenou klasiku

  16. 12. 2016 10:30 Vánoce se nezadržitelně blíží, a diváci všech věkových kategorií, se těší především na pohádky. Dočkáme se nejen staré dobré klasiky, ale i některých nových titulů z dílny České televize. Štědrý večer bude ve znamení Pravého rytíře s Janem Komínkem, Lukášem Vaculíkem, či Lucií Černou. 25. prosince bude mít premiéru Slíbená princezna, na Štěpána nás čeká romantický příběh Zázračný nos. Čtveřici novinek doplňuje pohádka Nepovedený čert, pro neslyšící děti, která je hrána ve znakovém jazyce.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pavel Trávníček se pořádně obul do Václava Vorlíčka. Kvůli Popelce!

  Pavel Trávníček se pořádně obul do Václava Vorlíčka. Kvůli Popelce!

  29. 12. 2015 18:00 Trávníčkovi se nelíbí, že úspěšný režisér prodal pohádku Tři oříšky pro Popelku Norům. Přečtěte si jeho vyjádření.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Porotu Febiofestu povede Čáslavská, Kristiána dostane i Giannini

  Porotu Febiofestu povede Čáslavská, Kristiána dostane i Giannini

  11. 3. 2013 13:57 Další osobností světové kinematografie, která na nadcházejícím mezinárodním filmovém festivalu Febiofest převezme cenu Kristián, bude italský herec Giancarlo Giannini, který se objevuje i v hollywoodských snímcích. Čestnou předsedkyní hlavní poroty bude sedminásobná olympijská vítězka Věra Čáslavská. Na tiskové konferenci v Praze to oznámil prezident této přehlídky Fero Fenič.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.