Plakát k filmu: Tři mušketýři

Tři Mušketýři The Three Musketeers

dokina.cz
4,7

Premiéra 20. 10. 2011
Anglie, Francie, Německo, 2011, 110 min

Žánr:
dobrodružný, akční, romantický
Režie:
Paul W.S. Anderson | celý štáb
Hrají:
Logan Lerman, Matthew MacFadyen, Ray Stevenson, Milla Jovovich, Luke Evans, Mads Mikkelsen, Christoph Waltz, Gabriella Wilde, Orlando Bloom, Juno Temple, James Corden, Til Schweiger, Paul Haslinger, Carsten Norgaard, Dexter Fletcher | všichni herci

Nové moderní zpracování nadčasového románu Alexandra Dumase TŘI MUŠKETÝŘI natočené ve 3D slibuje skvělou podívanou. Akčně pojatý velkofilm plný propracovaných scén je již nyní přirovnávám k nebývale úspěšným Pirátům z Karibiku. Roli D'Artagnana ztvárnil mladičký Logan Lerman, v dalších rolích uvidíme hvězdy stříbrného plátna jako Millu Jovovich (Milady de Winter), Orlanda Blooma (vévoda z Buckinghamu)...

Nové moderní zpracování nadčasového románu Alexandra Dumase TŘI MUŠKETÝŘI natočené ve 3D slibuje skvělou podívanou. Akčně pojatý velkofilm plný propracovaných scén je již nyní ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 433 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Tři mušketýři

 • Recenze Tři mušketýři na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Jeden za všechny a všichni za jednoho! A společně pojďme seřezat Paula W. S. Andersona. Režisér Resident Evil a Mortal Kombat se pokusil zadaptovat literární klasiku tak, aby vyhovovala škatulce dobrodružného filmu pro rok 2011. A zklamal. Ačkoliv je samotná čtveřice mušketýrů zábavná a souboje jsou velmi dobře natočené, příběh nedává moc smysl, výprava je spíš směšná než efektní a Milla Jovovich hraje tak, že by to člověku mohlo ublížit.

Trailer k filmu

Související články k filmu Tři mušketýři

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Režisér Pompejí 3D Paul W. S. Anderson – velmistr žánrové průměrnosti

  Režisér Pompejí 3D Paul W. S. Anderson – velmistr žánrové průměrnosti

  18. 3. 2014 16:00 Snad žádný jiný režisér – s čestnou výjimkou Uwe Bolla – za sebou nemá tak rozsáhlý seznam filmů adaptovaných z příběhů videoher. Nyní se Paul W. S. Anderson po roční pauze vrací s filmem Pompeje 3D, který pro změnu představí slavnou starověkou erupci Vesuvu v akčním podání s herci Emily Browning (Sucker Punch) a Kitem Haringtonem (Hra o trůny). 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Tři mušketýři ovládli čelo tabulky nejnavštěvovanějších filmů

  Tři mušketýři ovládli čelo tabulky nejnavštěvovanějších filmů

  26. 10. 2011 18:26 Muži v nejrůznějších podobách ovládli čelo aktuální tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. Na prvním místě zabodovala o víkendu distribuční novinka Tři mušketýři, kterou vyhledalo 17.103 lidí. Druzí skončili Muži v naději Jiřího Vejdělka s návštěvností 16.018 diváků. Třetí skončil navrátivší se samotář Johnny English.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Tři Mušketýři

  Tři Mušketýři

  20. 10. 2011 07:00 Klasický příběh o třech hrdinných mušketýrech Athosovi, Portosovi a Aramisovi, šlechetném D’Artagnanovi a prohnaném kardinálu Richelieu se vrací na stříbrná plátna ve velkém stylu – a ve 3D.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.