Plakát k filmu: Tři dny ke svobodě

Tři dny ke svobodě Next Three Days, The

dokina.cz
6,8

Premiéra 20. 1. 2011
USA, 2010, 122 min

Žánr:
thriller, drama, romantický, kriminální
Režie:
Paul Haggis | celý štáb
Hrají:
Russell Crowe, Elizabeth Banks, Brian Dennehy, Jonathan Tucker, Liam Neeson | všichni herci

Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banks) zatčena pro vraždu, kterou, jak tvrdí, nespáchala.

Tři roky před rozsudkem se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal nevinu své ženy.

Po zamítnutí posledního odvolání začne mít Lara sebevražedné sklony a John se rozhodne pro jediné možné řešení: pomoci své ženě uprchnout z vězení. Odmítá být odrazen tím, že je bez šance nebo tím, že nemá zkušenost a snaží se vymyslet a propracovat plán útěku. Ponoří se do nebezpečného a neznámého světa a skutečně riskuje vše pro ženu, kterou miluje.

Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banks) zatčena pro vraždu, kterou, jak tvrdí, nespáchala. Tři roky ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 520 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Tři dny ke svobodě

  • Recenze Tři dny ke svobodě na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Manželka Johna Brennana byla obviněna z vraždy a zdá se, že si odsedí pár desítek let. Právníci Johnovi nepomohli, a tak je na čase dostat ženu z vězení trochu agresivnějším způsobem. Paul Haggis a Russell Crowe přicházejí s civilním ale výborně natočeným thrillerem, u kterého se nudit nebudete. Originální to sice moc není, napínavé a zábavné ovšem dost.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.