Plakát k filmu: Total Recall

Total Recall Total Recall

dokina.cz
6,6

Premiéra 16. 8. 2012
USA, Kanada, 2012, 121 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Len Wiseman | celý štáb
Hrají:
Colin Farrell, Bryan Cranston, Jessica Biel, Kate Beckinsale, Bill Nighy, Ethan Hawke, John Cho, Bokeem Woodbine, Steve Byers | všichni herci

Total Recall je akční thriller o realitě a vzpomínkách opět inspirovaný známou povídkou “We Can Remember It For You Wholesale” od Philipa K. Dicka. Ačkoli má tovární dělník jménem Quaid (Colin Farrell) krásnou manželku (Kate Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli mu připadá jako perfektní dovolená od frustrujícího života – skutečné vzpomínky na život super špióna mohou být přesně to, co potřebuje. Ale když se proces zvrtne, Quaid se stane hledaným mužem. Quaid, který je a útěku před policií – kterou řídí kancléř Cohaagen (Bryan Cranston), vůdce svobodného světa – se spojí s povstaleckou bojovnicí (Jessica Biel), aby našel hlavu ilegálního odboje (Bill Nighy) a zastavil Cohaagena. Linie mezi fantazií a realitou se začne smazávat a osud jeho světa visí na vlásku, když Quaid objeví svou skutečnou identitu, svoji pravou lásku a svůj skutečný osud.

Total Recall je akční thriller o realitě a vzpomínkách opět inspirovaný známou povídkou “We Can Remember It For You Wholesale” od Philipa K. Dicka. Ačkoli má tovární dělník jménem ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 218 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Total Recall

  • Recenze Total Recall na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Nový Total Recall nepřináší oproti originálu vůbec nic nového, ale nabízí dost hraček a pozlátka k tomu, aby vám to bylo jedno. Srovnávání obou verzí je cestou do pekla. Wisemanovi to zjevně došlo po první klapce a natočil poměrně hloupý, ale svižný a zábavný blockbuster. Kdo ho chce bít, ten si hůl najde. Ostatní do fronty na popcorn!

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.