Plakát k filmu: Tmavomodrý svět

Tmavomodrý svět Tmavomodrý svět

dokina.cz
7,3

Česká Republika, Anglie, Německo, Dánsko, 2001, 112 min

Žánr:
akční, drama, romantický, válečný
Režie:
Jan Svěrák | celý štáb
Hrají:
Charles Dance, Oldřich Kaiser, Ondřej Vetchý, Kryštof Hádek, Tara Fitzgerald, Linda Rybová, Radim Fiala, Viktor Preiss | všichni herci

Jedinečné dílo Jana a Zdeňka Svěrákových je o mužném přátelství bláznivé lásce, obyčejné odvaze a také odměně, kterou hrdinům přichystaly dějiny. Ondřej Vetchý a Kryštof Hádek bojují o Anglii a o jednu ženu.

Jan Svěrák vás ve válečném dramatu připoutá do kabiny stíhačky a přistane po stominutovém vzrušujícím letu. Vzhůru do tmavomodrého nebe startovali z anglických polních letišť českoslovenští váleční piloti, kteří chtěli svým dílem přispět k porážce fašistického Německa. Válečná léta nebyla pouze časem vzdušných soubojů. Byla i dobou pro lásku a kamarádství.

Drama vojáků, jejichž boj válkou neskončil...

Jedinečné dílo Jana a Zdeňka Svěrákových je o mužném přátelství bláznivé lásce, obyčejné odvaze a také odměně, kterou hrdinům přichystaly dějiny. Ondřej Vetchý a Kryštof Hádek ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 761 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.