Plakát k filmu: Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid

Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid

Česká Republika, 2011, 199 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Karel Vachek | celý štáb
Hrají:
Egon Bondy | všichni herci

Dokumentární esej Karla Vachka bude tentokrát celovečerním surrealistickým představením složeným z reálných situací ze života českých „záhadologů“. Výpovědi ufologů, senzibilů a dalších tzv. kontaktérů by měly být kulisou a katalyzátorem hledání tenké hranice mezi seriózností a bláznovstvím. Zvláštní pozornost chce režisér věnovat průsečíkům, jakými jsou osudy dřívějšího lidového ministra obrany a nyní populárního astrologa Antonína Baudyše či protiteroristický zásah na ruzyňském letišti, který vyvolal telefonát senzibilky. Nejlepší charakteristika tohoto filmu je jeho podtitul: „Modlete se za skeptiky, budete je potřebovat“.

Dokumentární esej Karla Vachka bude tentokrát celovečerním surrealistickým představením složeným z reálných situací ze života českých „záhadologů“. Výpovědi ufologů, senzibilů a ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 74 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.