Plakát k filmu: The House

Hráčské doupě House, The

dokina.cz
5,6

USA, 2017, 88 min

Žánr:
komedie
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu The House

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Ztracené město Z, thriller plný bizarních experimentů a další trailery uplynulého týdne

    Ztracené město Z, thriller plný bizarních experimentů a další trailery uplynulého týdne

    23. 2. 2017 11:00 V uplynulém týdnu se opět objevila spousta filmových trailerů všech možných žánrů. Velkou dávku dobrodružství přinese Ztracené město Z a Král Artuš: Legenda o meči. Fanoušky ponuré atmosféry jistě nezklame thriller The Institute, který se odehrává v 19. století a je plný bizarních experimentů. Jak se dá provozovat ilegální kasíno v suterénu domu? To nám ukáže komedie The House. Určitě mrkněte i na další zajímavé trailery z našeho článku.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.