Plakát k filmu: The Coldest City Premiéra

The Coldest City Atomic Blonde

dokina.cz
7,3

Premiéra 14. 9. 2017 (za měsíc)
USA, 2017, 115 min, od 15 let

Žánr:
thriller

Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána během studené války do Berlína, aby vyšetřila vraždu kolegy.

Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána během studené války do Berlína, aby vyšetřila vraždu kolegy. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 14. 9. 2017
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu The Coldest City

  • Obrázek k souvisejícímu článku: John Wick má konkurenci: Theron rozdává v Atomic Blonde jednu ránu za druhou

    John Wick má konkurenci: Theron rozdává v Atomic Blonde jednu ránu za druhou

    1. 6. 2017 12:39 Charlize Theron má v posledních letech čuch na dobré projekty. V Šíleném Maxovi válela jako Furiosa, v Rychle a zběsile 8 všem vyhrožovala jako Cypher a v Prometheovi byla její Meredith Vickers jednou z mála světlých chvilek celého filmu. A zdá se, že v novince Atomic Blonde má nakročeno k další zajímavé a potenciálně ikonické roli. Její postava Lorraine Broughton vám to dokáže v nově vydaném klipu, kde uvidíte nejspíš celou akční scénu bez přerušení.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.