Plakát k filmu: Testosteron

Testosteron Testosteron

dokina.cz
6,3

Polsko, 2007, 119 min

Žánr:
komedie
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Tomasz Karolak, Cezary Kosinski | všichni herci

Slavný vědecký pracovník Kornel se zrovna chystá na svou svatbu se známou zpěvačkou a schyluje se k největší společenské události. Ve stylové restauraci, kde se má konat svatební oslava probíhají poslední přípravy. Avšak před příjezdem novomanželů a svatebčanů je do restaurace násilím dovlečen třemi muži mladík Sebastian. Schyluje se snad k válce gangů, nebo jsou to policisté s nekonvenčním přístupem? Skutečnost je daleko divnější, překvapivější a zábavnější.

Slavný vědecký pracovník Kornel se zrovna chystá na svou svatbu se známou zpěvačkou a schyluje se k největší společenské události. Ve stylové restauraci, kde se má konat svatební ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 257 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.