Plakát k filmu: Terminátor

Terminátor Terminator, The

dokina.cz
7,8

USA, Anglie, 1984, 107 min

Žánr:
thriller, akční, sci-fi
Režie:
James Cameron | celý štáb
Hrají:
Arnold Schwarzenegger, Michael Biehn, Linda Hamilton, Paul Winfield, Lance Henriksen, Rick Rossovich, Earl Boen, Dick Miller | všichni herci

Legendární akční podívaná přichází! Rok 2029. Gigantické super počítače ovládly planetu a jsou rozhodnuty vyhladit lidskou rasu! Chtějí zničit budoucnost lidí, proto musí změnit jejich minulost, a tak posílají zpátky v čase nezničitelného kyborga - Terminátora (Arnold Schwarzenegger), aby zabil Sarah Connor (Linda Hamilton) a s ní ještě nenarozeného syna, který se má stát jedinou nadějí lidstva.

Může se Sarah zachránit před touto nepředstavitelnou hrozbou? Nebo lidé vyhynou kvůli "jednomu ohromnému kusu zmutovaného železa?" Arnold Schwarzenegger jako nejkrutější a nelítostný stroj na zabíjení, jaký kdy ohrožoval lidstvo!

Terminátor - důmyslně koncipovaný a senzační dobrodružství, které vás díky napětí a strhujícímu nečekanému ději nenechá v klidu ani minutu...

Legendární akční podívaná přichází! Rok 2029. Gigantické super počítače ovládly planetu a jsou rozhodnuty vyhladit lidskou rasu! Chtějí zničit budoucnost lidí, proto musí změnit ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 626 hlasů
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Terminátor

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 4 filmy, které spoluvytvořily budoucnost lidstva

  4 filmy, které spoluvytvořily budoucnost lidstva

  5. 10. 2017 10:30 Tento čtvrtek 5.10. jde do kin Blade Runner 2049, pokračování kultovní scifi z roku 1984, jejíž vize dystopické budoucnosti je dodnes mrazivá. Původní snímek patřil mezi vzácnou sortu filmů jako je Terminátor, které formovaly představu lidí o možné budoucnosti naší civilizace. Vybrali jsme čtyři snímky, jejichž umělecká vize se na této budoucnosti přímo začala podílet.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Ledová událost roku a náprava nájemného zabijáka

  Filmové premiéry: Ledová událost roku a náprava nájemného zabijáka

  13. 7. 2016 10:00 Ledová událost roku, snaha o nápravu nájemného zabijáka, život bez otcových peněz, netradiční výchova dětí, zábavná komedie z nádherně nasnímaných exteriérů severní Francie a sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mýtický Neonový býk. Ve 27. týdnu tohoto roku nás čeká 5 filmových premiér a obnovená premiéra legendárního sci-fi s Arnoldem Schwarzeneggerem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vesmírná odysea nebo Star Wars? Vybíráme desítku nejlepších sci-fi filmů

  Vesmírná odysea nebo Star Wars? Vybíráme desítku nejlepších sci-fi filmů

  1. 4. 2016 10:00 Sci-fi (Science Fiction) je vědeckofantastický žánr vymezený výskytem spekulativních technologií a přírodních jevů anebo dosud neznámých forem života. Děj se většinou odehrává v budoucnosti, ve vesmíru nebo alternativní historii. Dnes jsme pro vás připravili desítku těch nejlepších sci-fi snímků historie.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.