Plakát k filmu: Temná věž Premiéra

Temná věž Dark Tower, The

dokina.cz
4,5

Premiéra 24. 8. 2017 (za 6 dní)
USA, 2017, 91 min, od 12 let

Žánr:
sci-fi, horor, fantasy, western
Režie:
Nikolaj Arcel | celý štáb
Hrají:
Matthew McConaughey, Idris Elba, Katheryn Winnick, Claudia Kim, Jackie Earle Haley | všichni herci

Existují i jiné světy než tyto. Temná věž Stephena Kinga, ambiciozní a rozsáhlý příběh od jednoho z nejuznávanějších světových autorů, se konečně dostává na filmová plátna. Roland Deschain (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey) a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit.

Existují i jiné světy než tyto. Temná věž Stephena Kinga, ambiciozní a rozsáhlý příběh od jednoho z nejuznávanějších světových autorů, se konečně dostává na filmová plátna. Roland ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 24. 8. 2017
 • -

Související články k filmu Temná věž

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Herci se společně s Kingem snaží vysvětlit premisu Temné věže

  Herci se společně s Kingem snaží vysvětlit premisu Temné věže

  28. 6. 2017 10:12 Kingova Temná věž je ne zrovna malou sérií ne zrovna tenkých knih a adaptovat něco takového do jednoho celovečerního filmu muselo být peklo. Film se také nevěnuje všem knihám a celé sérií, jako si z ní spíš bere hlavní motiv pistolníka proti muži v černém, s Temnou věží uprostřed.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: TV spoty na Temnou věž vám představí Pistolníka i Muže v černém

  TV spoty na Temnou věž vám představí Pistolníka i Muže v černém

  5. 6. 2017 14:11 Poslední pistolník versus Muž v černém. Dvě různé postavy, dva různé světy. Takový je základ, na kterém chce filmová Temná věž stavět, byť samozřejmě může čerpat z mnoha knih a široké škály zápletek, podzápletek a příběhů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 12 největších filmů roku 2017

  12 největších filmů roku 2017

  8. 12. 2016 17:00 Nový rok se blíží, a s ním je tu i další filmová sezóna. Už na úvod nás čeká pokračování nejlepšího akčního filmu posledních let, na závěr pak další Hvězdné války. Zjistěte, co vás čeká mezitím.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.