Plakát k filmu: Taxikář

Taxikář Taxi Driver

dokina.cz
8,5

USA, 1976, 113 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
Martin Scorsese | celý štáb
Hrají:
Robert De Niro, Jodie Foster, Harvey Keitel, Peter Boyle | všichni herci

Veterán vietnamské války Travis Bickle (Robert De Niro) si najde práci jako taxikář. Při nočních jízdách v Bronxu a Harlemu Bickle pozoruje opilce, násilníky, pasáky, prostitutky a narkomany, kteří jsou jeho obvyklými zákazníky. Setkává se s kultivovanou blondýnkou Betsy (Cybill Shepherd) a mladičkou prostitutkou (Jodie Foster).

Travis se nechce smířít s krutostí a bezcitností, která všechny obklopuje. Kupuje si zbraň a končí jako "taxikář", který se postavil se zbraní v ruce proti špíně velkoměsta". Herecký výkon Roberta De Niro v režii Martina Scorseseho vám zaručuje nezapomenutelný zážitek.

Veterán vietnamské války Travis Bickle (Robert De Niro) si najde práci jako taxikář. Při nočních jízdách v Bronxu a Harlemu Bickle pozoruje opilce, násilníky, pasáky, prostitutky ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 267 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 108.62 CZK 271.97 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.