Plakát k filmu: Tanec mezi střepinami

Tanec mezi střepinami Tanec medzi črepinami

dokina.cz
5,2

Premiéra 17. 10. 2013
Slovensko, 2012, 79 min, od 12 let

Žánr:
drama, hudební
Režie:
Marek Ťapák | celý štáb
Hrají:
Marek Ťapák, Anna Javorková, Linda Luptáková | všichni herci

Režisér Marek Ťapák svým filmem volně navazuje na silné tradice hudebně-tanečních filmů, které v minulosti vytvářeli legendární slovenští filmaři, a promítá je do nově zpracované aktuální podoby. Příběh je postaven na představách hlavního hrdiny, vynořujících se z hloubi paměti, který prožívá své silné životní situace a zážitky prostřednictví tance, podmanivé hudby, něhy a síly básnického slova.

Jeho putování je poskládané z jednotlivých střepin života, které spolu vytváří fascinující mozaiku obrazů, pohybujících se v čase a prostoru.

Režisér Marek Ťapák svým filmem volně navazuje na silné tradice hudebně-tanečních filmů, které v minulosti vytvářeli legendární slovenští filmaři, a promítá je do nově zpracované ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 20 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Tanec mezi střepinami

  • Recenze Tanec mezi střepinami na iDnes

    Recenze iDnes 30

    Na festivalu Zlatá Praha měl premiéru slovenský Tanec mezi střepinami. Vzápětí snímek, jejž natočil Marek Ťapák, vstupuje do českých kin. Jenom nakažlivá muzika a vyumělkovaná stylizace nestačí.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.