Plakát k filmu: Talisman

Talisman The Lucky One

dokina.cz
5,4

Premiéra 19. 4. 2012
USA, 2012, 97 min

Žánr:
drama, romantický
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Joe Chrest, Zac Efron, Blythe Danner, Adam LeFevre | všichni herci

Seržant americké námořní pěchoty Logan Thibault (Zac Efron) se vrací ze své třetí mise v Iráku, s jedinou věcí, která ho podle jeho slov držela při životě – fotografií ženy, kterou v Iráku našel. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, najde její adresu a objeví se přede dveřmi. Nechá se najmout do psího centra, který její rodina vede. I když mu Beth zpočátku nevěří a už má sama komplikací v životě dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že Beth by mohla pro něj znamenat více, než jen obrázek pro štěstí.

Seržant americké námořní pěchoty Logan Thibault (Zac Efron) se vrací ze své třetí mise v Iráku, s jedinou věcí, která ho podle jeho slov držela při životě – fotografií ženy, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 473 hlasů

Kde se podívat online?

11.99 EUR Přehrát online

Recenze filmu Talisman

Související články k filmu Talisman

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Talisman

    Talisman

    18. 4. 2012 13:30 Seržant americké námořní pěchoty Logan Thibault (Efron) se vrací ze své třetí mise v Iráku, s jedinou věcí, kterou zde našel - fotografií ženy, která ho podle jeho slov držela při životě.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.