Plakát k filmu: Talentime

Talentime Talentime

dokina.cz
7,3

Malajsie, 2009, 120 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Film Talentime vypráví příběh o talentové show na střední škole, při které se do sebe zamilují Melur, malajská dívka smíšeného původu, a indický student Mahesh. Na počátku jejich vztahu dojde k tragédii v Maheshově rodině, kdy je jeho strýc Ganesh ubodán k smrti v den své svatby kvůli nedorozumění s malajskou rodinou. Mahesh si uvědomuje, že jeho vztah s Melur nebude akceptován a proto ho před svou matkou, která stále truchlí nad Ganeshem, skrývá. Budou tato dvě mladá srdce pevná ve své lásce natolik, že zůstanou spolu? Vše se ukáže během talentové show.

Film Talentime vypráví příběh o talentové show na střední škole, při které se do sebe zamilují Melur, malajská dívka smíšeného původu, a indický student Mahesh. Na počátku jejich ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.