Plakát k filmu: Takoví normální zabijáci

Takoví normální zabijáci Natural Born Killers

dokina.cz
7,3

Premiéra 12. 1. 1995
1994, 118 min

Žánr:
thriller, akční, drama, romantický, kriminální
Režie:
Oliver Stone | celý štáb
Hrají:
Woody Harrelson, Richard Lineback, Rodney Dangerfield, Jared Harris, Tommy Lee Jones, Mark Harmon, Richard Rutowski, Evan Handler | všichni herci

Mallory žila v rodině, kterou by člověk nepřál ani nejhoršímu nepříteli. Odulý, stupidní a skrznaskrz nechutný otec ji sexuálně obtěžoval a onoho večera jí nedovolil jít s kamarádkou na koncert. Díky tomu se mohla setkat se svým osudem.

Na prahu domu se totiž objevil ON - řezník Mickey s objednaným hovězím masem. Mallory a Mickey ještě toho večera ukradli otcovo auto a vyrazili na projížďku. Zhrzený rodič povolal policii a řezník skončil ve vězení. Ovšem ne na dlouho... Díky zdařilému útěku se Mickey zakrátko znovu objevil u Mallory v pokoji.

Šťastné setkání mladých milenců vzápětí nabralo nečekané obrátky. Dcerka a její vyvolený nejdřív zmlátili otce železnou tyčí a utopili ho v akváriu. Maminku, která ani nestačila vstát z postele, pak polili benzínem a Mallory ji vlastnoručně podpálila s upřímně míněnou výčitkou: Nikdy ses mě nezastala!!! Oslnivá kariéra masových vrahů skutečně nezačala nejhůř....

Mallory žila v rodině, kterou by člověk nepřál ani nejhoršímu nepříteli. Odulý, stupidní a skrznaskrz nechutný otec ji sexuálně obtěžoval a onoho večera jí nedovolil jít s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 302 hlasů
 • -

Související články k filmu Takoví normální zabijáci

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Quentin Tarantino přinesl do filmového světa kult režiséra

  Quentin Tarantino přinesl do filmového světa kult režiséra

  26. 3. 2013 10:00 Jeho filmy vnesly v 90. letech 20. století na plátna kin pořádný průvan. Americký režisér Quentin Tarantino proslul svěžím, drsným i černohumorným stylem. Ve filmech se mu povedlo spojit zdánlivě neslučitelné: násilí a smích. A hned ten první ho nesmírně proslavil. Též scénárista a herec oslaví ve středu padesátiny.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Britská komedie Sedm psychopatů přijde do kin 29. listopadu

  Britská komedie Sedm psychopatů přijde do kin 29. listopadu

  16. 11. 2012 12:00 Sedm psychopatů je název britské kriminální komedie, kterou od 29. listopadu uvede do českých kin distribuční společnost Bioscop. Dnes ji na pracovní projekci v Praze zhlédli novináři.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.