Plakát k filmu: Superman/Batman - Apokalypsa

Superman/Batman: Apokalypsa Superman/Batman: Apocalypse

dokina.cz
7,1

USA, 2010, 78 min

Žánr:
dobrodružný, akční, animovaný
Režie:
| celý štáb

Jedné noci v gothamském přístavu ztroskotá kosmická loď. Unikne z ní dívka, která nezná pozemské zvyky ani řeč. Batman a Superman se ji snaží chytit, ale zjišťují, že Superdívka disponuje velkou silou. Když se jim to konečně podaří, ukáže se, že je Kara sestřenicí Supermana. Unikla z planety, kde došlo k destrukci, a její loď byla navedena automaticky na Zemi. Superman vítá Karu s otevřenou náručí. Učí ji, jak se chovat ve společnosti a pozemsky žít. Batman zůstává podezřívavý. Navrhne, aby Kara byla svěřena Amazonkám, které by ji naučily ovládnout její sílu. Superman neochotně souhlasí. Mezitím se ale o přítomnosti záhadné mimozemšťanky dovídá Darkseid, který s ní má vlastní plány a ze své domovské planety Apokolips posílá armádu klonů, aby mu ji přivedly.

Jedné noci v gothamském přístavu ztroskotá kosmická loď. Unikne z ní dívka, která nezná pozemské zvyky ani řeč. Batman a Superman se ji snaží chytit, ale zjišťují, že Superdívka ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.