Plakát k filmu: Superclásico

SuperClásico SuperClásico

dokina.cz
6,3

Premiéra 20. 9. 2012
Dánsko, 2011, 99 min

Žánr:
komedie
Režie:
Ole Christian Madsen | celý štáb
Hrají:
Paprika Steen, Anders W. Berthelsen, Sebastián Estevanez | všichni herci

Současný dánský scenárista a režisér Ole Christian Madsen natočil chytrou komedii o partnerských vztazích odehrávající se v atraktivním městě v Buenos Aires v Argentině. Zábavný snímek líčí osudy Christiana, majitele upadající vinotéky v Dánsku, kterému se hroutí nejen živnost, ale i manželství s Annou. Ta odjela do Bueons Aires a jako úspěšná manažerka fotbalového klubu žije luxusní život po boku o mnoho let mladší fotbalové hvězdy. Christian se ale nehodlá tak snadno vzdát. Se svým šestnáctiletým synem nasedne do letadla a rozhodne se pod záminkou vyřízení rozvodových papírů získat Annu zpět.

Současný dánský scenárista a režisér Ole Christian Madsen natočil chytrou komedii o partnerských vztazích odehrávající se v atraktivním městě v Buenos Aires v Argentině. Zábavný ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 68 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Superclásico

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Superclásico

    Superclásico

    16. 9. 2012 10:33 Chytrá dánská komedie líčí osudy Christiana, majitele upadající vinotéky, kterému se hroutí nejen živnost, ale i manželství s Annou.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.