Plakát k filmu: Sully: Zázrak na řece Hudson

Sully: Zázrak na řece Hudson Sully

dokina.cz
7,7

Premiéra 8. 9. 2016
USA, 2016, 96 min

Žánr:
drama, životopisný
Režie:
Clint Eastwood | celý štáb
Hrají:
Tom Hanks, Aaron Eckhart, Laura Linney, Anna Gunn, Autumn Reeser, Holt McCallany | všichni herci

V lednu roku 2009 se svět stal svědkem „zázraku na řece Hudson“, když kapitán „Sully“ Sullenberger (Tom Hanks) nouzově přistál s poškozeným letadlem na ledových vodách řeky Hudson a zachránil tak život 155 pasažérů na palubě letadla. Přestože veřejnost a média mluvila o ojedinělém činu dokazujícím jeho letecké dovednosti, probíhající vyšetřování hrozilo zničit jeho pověst a kariéru.

V lednu roku 2009 se svět stal svědkem „zázraku na řece Hudson“, když kapitán „Sully“ Sullenberger (Tom Hanks) nouzově přistál s poškozeným letadlem na ledových vodách řeky Hudson ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Sully: Zázrak na řece Hudson

  • Recenze Sully: Zázrak na řece Hudson na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Chesley Sullenberger dokázal s letadlem s nefunkčními motory přistát na řece Hudson a zachránit všechny na palubě. Během vyšetřování se ale ukázalo, že situaci možná neřešil tak, jak by měl. Stane se z hrdiny oběť systému, nebo dovede bojovat až do konce? Clint Eastwood natočil vynikající drama, které táhne dopředu přesný výkon Toma Hankse, ale i absence zbytečných vedlejších dějových linek a díky tomu i rychlé tempo. Oscarové ambice má Sully právem.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.