Plakát k filmu: Sucker Punch

Sucker Punch Sucker Punch

dokina.cz
5,0

Premiéra 31. 3. 2011
USA, 2011, 110 min

Žánr:
thriller, akční, fantasy
Režie:
Zack Snyder | celý štáb
Hrají:
Emily Browning, Abbie Cornish, Jena Malone, Jamie Chung, Carla Gugino, Scott Glenn, Oscar Isaac | všichni herci

Sucker Punch” je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový svět ji poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam ji její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí.

Byla zavřena do ústavu proti své vůli, ale Babydoll (Emily Browning) neztratila vůli přežít. Je odhodlaná bojovat za svou svobodu, spolu se čtyřmi dalšími dívkami - přímočarou Rocket (Jena Malone), ulicí protřelou Blondie (Vanessa Hudgens), vždy loajální Amber (Jamie Chung) a svéhlavou Sweet Pea (Abbie Cornish) – se pokusí utéct svému hroznému osudu a svým uchvatitelům, kterými jsou Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski
(Carla Gugino) a High Roller (Jon Hamm).

Dívky v čele s Babydoll se pustí do fantastické bitvy proti všem a všemu od samurajů až po hady, přičemž mají k dispozici virtuální arzenál. Společně se musí rozhodnout, co všechno jsou ochotny obětovat, aby zůstaly živé. S pomocí Wise Mana (Scott Glenn) jejich neuvěřitelná cesta – pokud bude úspěšná – je osvobodí.

Sucker Punch” je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový svět ji poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 2531 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Sucker Punch

  • Recenze Sucker Punch na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Fantasmagorie z blázince, znovu a opět dokazující, že když kombinujete sexy holky, roboty, samuraje a nacisty, dost často z toho vyleze pořádný bolehlav. Mám podezření, že tyhle živly umí zkrotit jen Asiati, a těm to promíjíme, protože se tváří bezelstně a jsou prostě trochu jiní. Mainstreamový Snyder se vzmůže maximálně na jemné pomrkávání, ze kterého nelze jednoznačně usoudit, zda žádá o pochopení nebo o prominutí. Časem z toho možná bude postmoderní kult, já osobně jsem na to příliš starý už teď.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.