Plakát k filmu: Stvoření

Stvoření Humains

dokina.cz
3,5

Francie, Lucembursko, Švýcarsko, 2009, 90 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, horor

Antropolog Schneider se spolu se svým synem a asistentkou Naďou vydává do švýcarských Alp na vědeckou expedici. Náhodou se setkávají s tříčlennou rodinou, se kterou odjíždějí do hor. Na přehledné cestě náhle jejich auto do čehosi narazí a zřítí se do propasti. Všichni nehodu přežijí, jen doktor Schneider je smrtelně zraněn. Nezbývá jim, než přespat v autě. Ráno zjistí, že tělo mrtvého Schneidera zmizelo. Celá skupina se vydává na cestu zpět, přitom je však neustále někdo sleduje. Čeká je boj o holý život.

Antropolog Schneider se spolu se svým synem a asistentkou Naďou vydává do švýcarských Alp na vědeckou expedici. Náhodou se setkávají s tříčlennou rodinou, se kterou odjíždějí do ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.