Plakát k filmu: Stav obležení

Stav obležení The Siege

dokina.cz
6,1

1998, 116 min

Žánr:
thriller, akční, drama, kriminální

Anthony "Hub" Hubbard (Denzel Washington) je velitelem speciální jednotky, složené z členů FBI a newyorské policie, určené k potírání terorismu. Elise Kraftová je agentkou CIA s mnoha kontakty v arabsko - americké komunitě, pracuje v utajení. Generál William Devereaux je voják každým coulem, nesmlouvavý a loajální. Po sérii pumových útoků svedeni svou prací dohromady. Ve svém společném úsilí bránit svobodu a demokracii jsou vedeni jinými osobními morálními principy a jejich následná kofrontace je nevyhnutelná.

Do hlavní mužské role dramatu, který se zabývá otázkami způsobů a možností ochrany demokracie tváří v tvář fundamentálním postupům, obsadil režisér Ed Zwick (Legenda o vášni) stejně jako ve svém předešlém filmu Odvaha pod palbou Denzela Washingtona (Případ Pelikán, Philadelphia, Krvavý příliv). V hlavní ženské roli uvidíme Annette Beningovou (Valmont, Americký prezident, Mars útočí), hvězdnou trojici doplňuje nikdo menší než Bruse Willis (Poslední skaut, Smrtonostná past, Pulp Fiction - historky z podsvětí, 12 opic, Armageddon).

Anthony "Hub" Hubbard (Denzel Washington) je velitelem speciální jednotky, složené z členů FBI a newyorské policie, určené k potírání terorismu. Elise Kraftová je agentkou CIA s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 241 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 103.55 CZK 207.36 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.