Plakát k filmu: Šťastný Nový rok

Šťastný Nový rok New Year's Eve

dokina.cz
4,5

Premiéra 8. 12. 2011
USA, 2011, 118 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Garry Marshall | celý štáb
Hrají:
Jessica Biel, Katherine Heigl, Zac Efron, Hilary Swank, Abigail Breslin, Robert De Niro, Sara Paxton | všichni herci

New Year’s Eve oslavuje lásku, naději, odpuštění, druhé šance a nové začátky v příbězích párů i singlů, jež se vzájemně proplétají a odehrávají se uprostřed pulzujícího New Yorku plného nadějí během nejkouzelnějšího večera roku.

New Year’s Eve oslavuje lásku, naději, odpuštění, druhé šance a nové začátky v příbězích párů i singlů, jež se vzájemně proplétají a odehrávají se uprostřed pulzujícího New Yorku ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 474 hlasů

Recenze filmu Šťastný Nový rok

  • Recenze Šťastný Nový rok na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Nemoc, ztráta formy, lenost nebo prostě smůla? Pojmenujte si to jak chcete, se stejným receptem i týmem se Marshall pokusil zopakovat úspěch valentýnského hitu a překvapivě pohořel stejně jako v posledních letech průměrné komedie s Katherine Heigl. Poslední bašta romantiky se nekoná, tohle je spíš připomínka toho, co žánru chybí - sehraní herci, dobré scénáře a střízlivé stopáže. Přistupujte jen v případě, že bezuzdně žerete alespoň tři čtvrtiny obsazení a vzhledem ke všem nakoupeným dárkům už nemáte před Štědrým dnem do čeho píchnout.

  • Recenze Šťastný Nový rok na fffilm

    Recenze fffilm 40

    Tak jako písek v přesýpacích hodinách ubíhají dny našich životů. I na Silvestra... Mohl bych si podstatě ulehčit práci a napsat, že nejnovější film Garryho Marshalla je úplně totéž jako jeho poslední film, Na Sv. Valentýna . Opravdu. I kdybych nevěděl, že film natočil tentýž režisér, po pár minutách by mě muselo trknout, že jde o jeho přesnou kopii, která je úplně stejně předvídatelná a úplně stejně nezajímavá. Jen místo spojujícího tématu "dodávka valentýnských kytek a/nebo blahopřání" tu máme téma "úspěšná realizace novoroční oslavy v centru New Yorku", včetně spouštění slavné koule a koncertu Jona Bon Joviho, to vše v nechutné komercializaci (neustálé záběry mj. na "Nivea", "Philips" a plakáty na nového Sherlocka Holmese ). I tentokrát nás čeká totálně hvězdné obsazení: Jessica Bielová, Robert De Niro, Hilary Swanková, Chris "Ludacris" Bridges, Carla Guginová, Zac Efron, Ashton Kutcher, Til Schweiger, Jon Bon Jovi, Michelle Pfeifferová, Sarah Jessica Parkerová, Halle Berryová, Katherine Heiglová, Josh Duhamel, Lea Michele (z "Glee"), Abigail Breslinová (ta holčička z Little Miss Sunshine ). A k tomu ještě camea: Penny Marshallová, Matthew Broderick, James Belushi, Ryan Seacrest, Hector Elizondo a starosta Bloomberg... I tentokrát jsou osudy jednotlivých postav (a dvojic) tak strašně banální, že je to až k neuvěření, přičemž některé z nich jsou ve filmu tak málo, že nemají žádný konkrétnější osud, než "Toto je hodný policajt. Je černoch." (Ludacris). Pokud vezmeme v úvahu, že na jednu romantickou historku máme přibližně 15 minut, a pořád mezi nimi skáčeme, muselo vyžadovat značný antitalent, že jsou všechny strašně nudné, protože většinou od první minuty víme, jak to po dalších čtrnácti minutách dopadne (jenomže na tu patnáctou minutu musíme čekat 100 minut). Vypadá to spíš jako (trochu strašidelná) výkladní skříň plná krásných dam a pánů, kteří všichni vypadají trochu plasticky a nepřirozeně, s trochu moc bílými zuby. Na ty zuby má Marshall asi nějakou fixaci, protože z jejich záře úplně přechází zrak a když je ve filmu vtip, založený na tom, že si hrdinka zamatlá zuby čokoládou, o sekundu později je v dalším záběru zase má jako vyleštěné. Pokud chcete na Vánoce vidět něco romantického, tohle není to pravé. P.S: Ta starší dáma, co jede s Joshem Duhamelem v karavanu, mluví v originále Lisu Simpsonovou. P.P.S: Irena Hejdová si myslela, že Sarah Jessica Parkerová je Jennifer Anistonová. Tím urazila Jennifer Anistonovou i všechny koně. P.P.P.S: Ani jeden z nás celý film nepoznal Michelle Pfeifferovou, která už definitivně není sex symbol (což není nijak divné, je jí 53) a když ji z čisté lásky sbalí Zac Efron (24), je to opravdu trochu... zvláštní.

Trailer k filmu

Související články k filmu Šťastný Nový rok

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.