Plakát k filmu: Šťastný Nový rok

Šťastný Nový rok New Year's Eve

dokina.cz
4,5

Premiéra 8. 12. 2011
USA, 2011, 118 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Garry Marshall | celý štáb
Hrají:
Jessica Biel, Katherine Heigl, Zac Efron, Hilary Swank, Abigail Breslin, Robert De Niro, Sara Paxton | všichni herci

New Year’s Eve oslavuje lásku, naději, odpuštění, druhé šance a nové začátky v příbězích párů i singlů, jež se vzájemně proplétají a odehrávají se uprostřed pulzujícího New Yorku plného nadějí během nejkouzelnějšího večera roku.

New Year’s Eve oslavuje lásku, naději, odpuštění, druhé šance a nové začátky v příbězích párů i singlů, jež se vzájemně proplétají a odehrávají se uprostřed pulzujícího New Yorku ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 472 hlasů

Recenze filmu Šťastný Nový rok

  • Recenze Šťastný Nový rok na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Nemoc, ztráta formy, lenost nebo prostě smůla? Pojmenujte si to jak chcete, se stejným receptem i týmem se Marshall pokusil zopakovat úspěch valentýnského hitu a překvapivě pohořel stejně jako v posledních letech průměrné komedie s Katherine Heigl. Poslední bašta romantiky se nekoná, tohle je spíš připomínka toho, co žánru chybí - sehraní herci, dobré scénáře a střízlivé stopáže. Přistupujte jen v případě, že bezuzdně žerete alespoň tři čtvrtiny obsazení a vzhledem ke všem nakoupeným dárkům už nemáte před Štědrým dnem do čeho píchnout.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.