Plakát k filmu: Star Wars: Episode IX

Star Wars: Episode IX Star Wars: Episode IX

2019

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Star Wars: Episode IX

 • Obrázek k souvisejícímu článku: John Williams se vrátí i do 9. epizody Star Wars

  John Williams se vrátí i do 9. epizody Star Wars

  12. 1. 2018 09:14 Nedávno jsme tu měli potvrzení, že Williams, skladatelská legenda, které bude v únoru 86 let, složí ústřední motiv pro film s Hanem Solem. A teď přišlo potvrzení o tom, že Williams dokončí celou „ságu Skywalkerů“ a postará se i o hudební motiv pro devátou epizodu.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Režisér Jurského světa šel z kola ven, devátou epizodu Star Wars po něm převezme Abrams

  Režisér Jurského světa šel z kola ven, devátou epizodu Star Wars po něm převezme Abrams

  12. 9. 2017 16:50 Sérii úspěšně restartoval a otevřel, teď ji zase uzavře. J. J. Abrams natočil povedený a veleúspěšný sedmý díl Star Wars: Síla se probouzí, a tak zatímco na letošním Star Wars: Poslední z Jediů pracuje Rian Johnson, Abrams celou novou trilogii zase uzavře.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Scénář deváté epizody Star Wars čeká přepisování

  Scénář deváté epizody Star Wars čeká přepisování

  2. 8. 2017 10:09 Devátá epizoda Star Wars je zatím ještě daleko. Dělí nás od ní spousta času a dva filmy ze stejného univerza. Letos dorazí Poslední z Jediů, příští rok Han Solo a pak devítka, která hlavní příběhovou linii zase na chvíli uzavře. Na Epizodu IX je pořád ještě čas, a tak se film začíná přepisovat.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.