Plakát k filmu: Spy Kids 4: Stroj času

Spy Kids 4: Stroj času Spy Kids 4: All the Time in the World

dokina.cz
3,7

Premiéra 3. 11. 2011
USA, 2011, 89 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční, rodinný, sci-fi
Režie:
Robert Rodriguez | celý štáb
Hrají:
Antonio Banderas, Jessica Alba, Carla Gugino, Alexa Vega, Mason Cook | všichni herci

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou.

Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času.

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 419 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Spy Kids 4: Stroj času

  • Recenze Spy Kids 4: Stroj času na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Stoprocentně infantilní a místy nechutný (pokud s pokakanými plenkami nepřicházíte do styku každodenně), ale ne-až-tak-nesnesitelný „reboot“ série o špiónech juniorech zachraňujících svět před srandovními padouchy. Je to místy hravé a zábavné a neodehrává se to kompletně v hnusné 3D animaci, takže je to malinko lepší než trojka. Pokud ale Rodriguez dostane nápad natočit pětku, bude lepší jej okamžitě utratit.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.