Plakát k filmu: Spravedlnost pro mou dceru

Spravedlnost pro mou dceru Au nom de ma fille

dokina.cz
6,5

Premiéra 8. 12. 2016
Francie, 2016, 87 min

Žánr:
drama
Režie:
Vincent Garenq | celý štáb
Hrají:
Audrey Quoturi, Daniel Auteuil, Marie-Josée Croze | všichni herci

V červenci roku 1982 dostává André Bamberski zprávu o smrti své čtrnáctileté dcery Kalinky. Dívka trávila prázdniny v Německu u matky a jejího nového manžela doktora Krombacha. Brzy vyjdou najevo podezřelé okolnosti její smrti. Chování doktora Dietera Krombacha i podivná pitva vyvolávají řadu otázek. André Bamberski je přesvědčen o Krombachově vině. Začíná zápas o jeho usvědčení, který bude trvat 27 let a stane se jediným smyslem otcova života.

V červenci roku 1982 dostává André Bamberski zprávu o smrti své čtrnáctileté dcery Kalinky. Dívka trávila prázdniny v Německu u matky a jejího nového manžela doktora Krombacha. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Spravedlnost pro mou dceru

 • Recenze Spravedlnost pro mou dceru na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Nepříliš nápaditý a rutinně natočený snímek o jednom mezinárodně kontroverzním případu, z něhož se však vytratila lidská rovina a zůstalo jen procedurální drama o obíhání úřadů a letitém boji za dosažení spravedlnosti. Klidně přeskočte.

 • Recenze Spravedlnost pro mou dceru na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Vzhledem k vleklým soudům a řešení více případů v různých zemích se někdy v problematice už ztrácíme, a více lidskosti by nás dokázalo přiblížit hrdinovi. Přesto je příběh srozumitelný a citlivý, i když je podán suše a takřka dokumentárně. Nepřikrášluje ani Andrého, který má své temné stránky. Příběh muže, který kvůli jedné tragédii změnil směřování svého života, působí sice chladně, ale skrývá se za ním bezmezná láska.

Trailer k filmu

Související články k filmu Spravedlnost pro mou dceru

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vánoční pařba a krvavá válka upírů s vlkodlaky

  Filmové premiéry: Vánoční pařba a krvavá válka upírů s vlkodlaky

  7. 12. 2016 10:15 Velkolepý vánoční večírek, pokračování úspěšné upírské série, moderní pohádka o touze a vášni, podezřelé okolnosti smrti čtrnáctileté dívky a dokumentární snímek na téma sexuální asistence. Ve 49. týdnu tohoto roku nás čeká 5 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Akční Underworld a necenzurovaný trailer k filmu Proč právě on?

  Akční Underworld a necenzurovaný trailer k filmu Proč právě on?

  17. 11. 2016 16:00 Uplynulý týden přinesl necenzurovaný trailer Proč právě on, který částečně připomíná oblíbenou sérii o fotrech a lotrech, avšak v mnohem drsnější podobě. Fanoušci Walta Disneye se mohou těšit na nový trailer Krásky a zvířete, a milovníky akce a sci-fi nadchne Underworld: Krvavé války, či Ghost in the Shell se Scarlett Johansson v hlavní roli.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.