Plakát k filmu: Spravedlnost pro mou dceru

Spravedlnost pro mou dceru Au nom de ma fille

dokina.cz
6,0

Premiéra 8. 12. 2016
Francie, 2016, 87 min

Žánr:
drama
Režie:
Vincent Garenq | celý štáb
Hrají:
Audrey Quoturi, Daniel Auteuil, Marie-Josée Croze | všichni herci

V červenci roku 1982 dostává André Bamberski zprávu o smrti své čtrnáctileté dcery Kalinky. Dívka trávila prázdniny v Německu u matky a jejího nového manžela doktora Krombacha. Brzy vyjdou najevo podezřelé okolnosti její smrti. Chování doktora Dietera Krombacha i podivná pitva vyvolávají řadu otázek. André Bamberski je přesvědčen o Krombachově vině. Začíná zápas o jeho usvědčení, který bude trvat 27 let a stane se jediným smyslem otcova života.

V červenci roku 1982 dostává André Bamberski zprávu o smrti své čtrnáctileté dcery Kalinky. Dívka trávila prázdniny v Německu u matky a jejího nového manžela doktora Krombacha. ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Spravedlnost pro mou dceru

  • Recenze Spravedlnost pro mou dceru na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Nepříliš nápaditý a rutinně natočený snímek o jednom mezinárodně kontroverzním případu, z něhož se však vytratila lidská rovina a zůstalo jen procedurální drama o obíhání úřadů a letitém boji za dosažení spravedlnosti. Klidně přeskočte.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.