Plakát k filmu: Souboj Titánů

Souboj Titánů Clash of the Titans

dokina.cz
5,0

Premiéra 15. 4. 2010
USA, 2010, 106 min

Žánr:
akční, drama, fantasy
Režie:
Louis Leterrier | celý štáb
Hrají:
Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Danny Huston | všichni herci

Perseus (Sam Worthington), syn boha Dia a pozemské krásky je nevědomky zatažen do intrik více či méně malicherných konfliktů ostatních bohů. Ale válka mezi bohy by mohla zničit celý svět. Perseus vychovaný bohem Diem je bezmocný zachránit jeho rodinu před mstivým bohem podsvětí Hadesem (Ralph Fiennes). Protože ale nemá sám co ztratit, přesto se Perseus přihlásí na nebezpečnou misi a bude se snažit splnit nebezpečný úkol dřív, než Hades porazí Dia (Liam Neeson), chopí se jeho moci a rozpoutá peklo na zemi. Perseus vede několik smělých bojovníků na nebezpečnou cestu do hluboko zakázaných světů a statečně bojuje proti bezbožným démonům a hrůzostrašným bestiím, aby zachránil celý svět i princeznu Andromedu (Alexa Davalos).

Perseus (Sam Worthington), syn boha Dia a pozemské krásky je nevědomky zatažen do intrik více či méně malicherných konfliktů ostatních bohů. Ale válka mezi bohy by mohla zničit ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 1546 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.51 CZK 387.47 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Souboj Titánů

  • Recenze Souboj Titánů na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Ne že by se zamiloval do Andromedy. Ba ne... Hádes mu zabil rodinu a on se rozhodl vzít pomstu do vlastních rukou. Zabije přitom Medúzu, osedlá Pegase a snad i odkrouhne Krakena. Proč? Protože jako polobůh může! Modernizovaná verze staré řecké báje o Perseovi je plná nelogičností a podivných scenáristických kliček, zmatenost a hloupost ji dusí tak silně, že ani naspeedovaná smršť popcornových atrakcí nepřinese divácké štěstí.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.